В Україні зафіксовано 310 випадків коронавірусу. На Волині – два, на Рівненщині – 9 - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.33 € 30.73
В Україні зафіксовано 310 випадків коронавірусу. На Волині – два, на Рівненщині – 9

Проведіть час удома, не піддавайтеся ризику захворіти!

en-media.tv

В Україні зафіксовано 310 випадків коронавірусу. На Волині – два, на Рівненщині – 9

За добу виявлено 92 нові випадки

За даними ЦГЗ, станом на 23:00 27 березня в Україні 310 лабораторно підтверджених випадків COVID-19. За добу виявлено 92 нові випадки. Про це інформує Міністерство охорони здоров’я.

За статистикою, яку оприлюднив заступник міністра охорони здоров'я, головний державний санітарний лікар України Виктор Ляшко, наразі більше 50% українців, які інфікувалися коронавірусом і в яких розвинулися симптоми захворювання COVID-19, – це люди віком від 18 до 49 років.

Більше 50% українців, які інфікувалися коронавірусом і в яких розвинулися симптоми захворювання COVID-19, – це люди віком від 18 до 49 років.

«Це свідчить про те, що старша вікова група населення України більше прислухається до рекомендацій МОЗ України щодо запобіжних заходів від інфікування на COVID-19, дотримується карантину та обмежує свою мобільність. Водночас люди віком від 18 до 49 років ще зневажливо ставляться до загрозливої ситуації», – зазначив Ляшко. 

Серед 310 зафіксованих випадків захворювання на коронавірус – 2 на Волині і 9 на Рівненщині, один з яких – смертельний.

Як наші земляки підготувалися до карантину – читайте в нашому опитуванні.