Амбулаторія в Тинному на Сарненщині, де спалах коронавірусу, працює в умовах надзвичайної ситуації - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.82 € 29.80
Амбулаторія в Тинному на Сарненщині, де спалах коронавірусу, працює в умовах надзвичайної ситуації

Обласна влада привезла 500 захисних масок для пенсіонерів та інвалідів

rv.gov.ua

Амбулаторія в Тинному на Сарненщині, де спалах коронавірусу, працює в умовах надзвичайної ситуації

З кінця минулого тижня, коли у Тинному зафіксовано перші випадки захворювання на COVID-19, посилено карантинні заходи. Доставка продуктів та ліків відбувається в штатному режимі, без затримок. На блок-посту дезінфікують спецтранспорт, який в‘їжджає та виїжджає з села, інформує сайт Рівненської ОДА.

Як розповів завідувач закладу Анатолій Речун, медперсонал чергує позмінно, по 10 працівників. Усього у штаті є 29 осіб, лікарів і персоналу.

«При відвідуванні амбулаторії пацієнти обов’язково мають бути у захисній масці та рукавичках. Якщо ж такого людина не має, ми видаємо», - розповів керівник.

«Наразі ми забезпечені захисними халатами, масками, рукавичками та окулярами. Разом з тим, є потреба у  респіраторах. А у разі поширення вірусу буде додаткова потреба у захисних костюмах, масках і дезінфікуючих засобах», - зазначає Анатолій Речун. «При відвідуванні амбулаторії пацієнти обов’язково мають бути у захисній масці та рукавичках. Якщо ж такого людина не має, ми видаємо», - розповів керівник. 

На сьогодні вже відібрано 17 зразків, експрес-тести показали негативні результати.

 

 У таких костюмах медики виїздять до людей, які були у контакті із хворими на COVID-19.