П’ятеро жінок Старовижівщини отримали звання «Мати-героїня» (фото) - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.44 € 33.30
П’ятеро жінок Старовижівщини отримали звання «Мати-героїня» (фото)

Вручив жінкам заслужені нагороди голова райдержадміністрації Максим Приймачук.

Фото Старовижівської РДА.

П’ятеро жінок Старовижівщини отримали звання «Мати-героїня» (фото)

Серед представлених до нагороди: Лавринюк Інна Семенівна, Лазарук Марія Леонідівна, Олещук Маргарита Григорівна – з с. Журавлине, Оліферук Алла Іванівна з с. Чевель та Томчук Наталія Григорівна з с. Галина Воля

 

 До відзначення цією нагородою представляються багатодітні матері, які виховали до восьмирічного віку п’ять і більше дітей, створили належні умови для їх інтелектуального, фізичного та духовного розвитку, інформує Старповижівська РДА.

 

 8 травня, напередодні Дня матері, виконав приємну місію - вручив жінкам заслужені нагороди - голова райдержадміністрації Максим Приймачук.

 

  - Виховaння однієї дитини це досить серйозна відповідальність і не простa спрaвa, a якщо ми говоримо про п’ять і більше дітей, то це потребує у стільки ж рaзів більше турботи, терпіння та витримки. Ввaжaю, що це спрaвжній подвиг. Своїм приклaдом ви утверджуєте цінності родини. Переконаний, ваші діти будуть гідними громадянами своєї держави – зазначив Максим Петрович.

 

Загалом у Старовижівському районі почесне звання «Мати-героїня» було присвоєно 628 жінкам.

Очільник району подякував жінкам за їх зразкове виконання материнських обов’язків та побажав гарного здоров’я, добробуту, родинного затишку та Божої ласки для всіх матерів і їх дітей.

 

 До слова, усім жінкам, яким присвоєно почесне звання України «Мати-героїня», відповідно до Закону України «Про державні нагороди України» виплачується винагорода в десятикратному розмірі прожиткового мінімуму року, в якому жінці присвоєно почесне звання. Зокрема, у 2020 році ця сума становить 21020 грн.

Загалом у Старовижівському районі почесне звання «Мати-героїня» було присвоєно 628 жінкам.

Головний спеціаліст з питань інформаційної діяльності апарату райдержадміністрації.