Британка розповіла, як коронавірус врятував її життя - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.34 € 33.49
Британка розповіла, як коронавірус врятував її життя

Якби не COVID-19, то у жінки не виявили би життєво небезпечної недуги.

Фото bykvu.com.

Британка розповіла, як коронавірус врятував її життя

Ангела Шлегель з Великобританії розповіла, як під час лікування від COVID-19 у неї виявили небезпечну серцеву патологію

У реанімації в лондонській лікарні в жінки виявили серцеву патологію, яка, за словами медиків, могла бути небезпечною. Про це повідомляє сайт «Букви» з посиланням на британську телерадікомпанію BBC. Шлегель госпіталізували на 11 день після появи симптомів захворювання COVID-19.

«Я була вражена, коли мені сказали, що моє серце працює не як слід», – розповіла 36-річна Шлегель. 22 березня жінку госпіталізували в лікарню, де рентген показав рідина навколо легенів і серця.

Шлегель зазначила, що вже два роки ходила по лікарях з астмою, але навіть не підозрювала, що має проблеми з серцем.

«Якби мені так і не діагностували EGPA, я би могла просто померти. Через коронавірус мій організм і серце зазнали сильного стресу, і за словами лікарів, це прискорило розвиток мого EPGA. Це врятувало мені життя у довгостроковій перспективі, але в короткостроковій коронавірус мене мало не вбив», – розповіла Ангела Шлегель.

Її перевели в іншу лікарню, де діагностували еозинофільний гранулематоз з поліангіїтом (EGPA) – захворювання, яке може вражати серце, суглоби, легені і нерви. Шлегель зазначила, що вже два роки ходила по лікарях з астмою, але навіть не підозрювала, що має проблеми з серцем.