Луцька рада виділила 138 тисяч гривень на оплату перевезення медиків у час карантину - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.19 € 32.96
Луцька рада виділила 138 тисяч гривень на оплату перевезення медиків у час карантину

Депутати перекроювали видатки.

Фото facebook.com / lutskrada.

Луцька рада виділила 138 тисяч гривень на оплату перевезення медиків у час карантину

Для цього обранці вносили зміни до бюджету на позачерговій сесії

Під час позачергового дистанційного засідання сесії міської ради депутати внесли ряд змін до міського бюджету. Про це інформує сайт Луцької ради.

Зокрема, управлінню охорони здоров'я збільшили видатки для оплати послуг перевезення медичних працівників під час дії карантину в сумі 138 000 грн, з них для КП «Луцька міська клінічна лікарня» - 100 000 грн, для КП «Луцька міська клінічна стоматологічна поліклініка» - 38 000 грн. Кошти виділили за рахунок зменшення резервного фонду бюджету.

Кошти виділили за рахунок зменшення резервного фонду бюджету.

Крім того, департаменту житлово-комунального господарства зменшено капітальні видатки на внески до статутного капіталу суб’єктів господарювання для КП «Луцьке електротехнічне підприємство - Луцьксвітло» (впровадження автоматизованої системи) в сумі 900 000 грн; збільшено капітальні видатки на коригування розроблених схем організації дорожнього руху м. Луцька в сумі 45 000 грн за рахунок зменшення поточних видатків на обслуговування та встановлення дорожніх знаків.

Також обранці громади підтримали проєкт рішення «Про внесення змін до Програми підтримки ДКП «Луцьктепло» на 2020 рік».