![На Володимирщині будують амбулаторію](https://volyn.com.ua/content/thumbs/750x500/t/r4/jta57h-7kc4smw7lwvjrycnhz73g2k4wit3pr4t.jpg)
Зимнівці матимуть краще медичне обслуговування.
На Володимирщині будують амбулаторію
У селі Зимне споруджують амбулаторію загальної практики сімейної медицини
У рамках програми «Доступна, якісна медицина у сільській місцевості» у Зимному реалізують проєкт «Нове будівництво амбулаторії загальної практики сімейної медицини на вул. Миру в с. Зимне Володимир-Волинського району Волинської області». Про це повідомив зимнівський сільський голова В’ячеслав Католик.
Ще у 2018 році уряд запланував здійснити заходи щодо підвищення рівня медицини на сільських територіях. Первинна медицина на селі мала бути якнайшвидше реформована, якість медичної послуги наближена до людини й мати зовсім іншу якість. Саме таку мету мала ініціатива «Доступна, якісна медицина у сільській місцевості».
Нещодавно відбулась перевірка стану нової амбулаторії виїзною комісією у складі підрядника Михайла Шепелика, сільського голови В’ячеслава Католика та головного лікаря ЦПСМД Катерини Чубок.
Нещодавно відбулась перевірка стану нової амбулаторії виїзною комісією у складі підрядника Михайла Шепелика, сільського голови В’ячеслава Католика та головного лікаря ЦПСМД Катерини Чубок.
У Зимнівські ОТГ також заплановано реконструювати Льотничівський ФАП під амбулаторію.
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/d/xm/6chfva-0x-1-900x600-7pjllnal73x22j4wtky2oxwnux3h7xmd.jpg)
Підрядник Михайла Шепелик, сільський голова В’ячеслав Католик та головний лікар ЦПСМД Катерина Чубок ознайомилися з ходом будівництва.
![Telegram Channel](https://volyn.com.ua/src/img/channel.jpg)