Ядерна школа Рівненської АЕС підготувала цього року рекордну кількість випускників - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.20 € 33.20
Ядерна школа Рівненської АЕС підготувала цього року рекордну кількість випускників

Кульмінацією навчальної програми стало ознайомлювальне стажування школярів на робочих місцях працівників Рівненської АЕС.

Фото прес-служби РАЕС.

Ядерна школа Рівненської АЕС підготувала цього року рекордну кількість випускників

Третій рік поспіль освітній проєкт РАЕС та Українського ядерного товариства готує зі старшокласників освітніх закладів міста Вараш, Володимирецького і Маневицького районів потенційних атомників

Чи не вперше в Україні цього разу останній дзвоник пролунав не з рук випускників. Через карантинні обмеження виконання цієї почесної місії взяли на себе класні керівники і директори навчальних закладів, чиновники, які привітали школярів та їх батьків через соціальні мережі.

– Завершення 2019-2020 навчального року в умовах карантину стало особливим. Масових заходів з участю школярів, їх вчителів і батьків не було в жодному 587-ми закладів загальної середньої освіти Рівненщини, – говорить керівник обласного управління освіти і науки Олександр Набочук. – А 8488 одинадцятикласників не матимуть урочистостей і з нагоди вручення атестатів про повну загальну середню освіту. Тим часом самі документи зможуть отримати безпосередньо у закладі після складання ЗНО напочатку серпня. Вступна кампанія стартуватиме з 1 серпня.

Окрім того, 16850 уже колишніх учнів 4-го класу і 13294 9-класників звільнені від проходження державної педагогічної атестації. Оформлення документів про початкову і базову середню освіту, табелів має бути завершено до 15-го червня. Документи для випускників 9-х класів видаватимуть за шкільними графіками з урахуванням особливостей карантину.

Цьогоріч випускниками «Ядерної школи РАЕС» вперше за час існування проєкту стали майже 170 юнаків і дівчат. 

Тим часом рекордну кількість випускників цього року підготувала «Ядерна школа Рівненської АЕС». Третій рік поспіль освітній проєкт РАЕС та Українського ядерного товариства готує зі старшокласників освітніх закладів міста Вараш, Володимирецького і Маневицького районів потенційних атомників. Цьогоріч випускниками «Ядерної школи РАЕС» вперше за час існування проєкту стали майже 170 юнаків і дівчат.

Упродовж двох семестрів учасники «Ядерної школи РАЕС» дізнавались про специфіку роботи обладнання, освоювали знання щодо принципу функціонування енергооб’єкта, відвідували лекції провідних фахівців РАЕС, вчились командній роботі, лідерству та управлінським навичкам, побували в інформаційному та навчально-тренувальному центрах, центральному пості контролю, на соціальних об’єктах, відкритих розподільчих пристроях та інших промислових об’єктах проммайданчика електростанції. Кульмінацією навчальної програми за традицією стало ознайомлювальне стажування школярів на робочих місцях працівників експлуатаційних підрозділів і керівництва Рівненської АЕС, що дозволило їм освоїти ази різних професій атомної енергетики.

Цього разу відповідні документи і цінні подарунки випускники «Ядерної школи» отримають через місцеві управління освіти, - говорить інженер по роботі з персоналом управління кадрів РАЕС Василь Стрілець. - Також через карантин ми перенесли екскурсію на купол реакторного відділення одного з енергоблоків і всередину градирні. Наразі ж уже плануємо, як повести новий навчальний рік.

Валентин СТАВСЬКИЙ.


Передрук або відтворення у будь-якій формі цього матеріалу без письмової згоди volyn.com.ua заборонено.