Віктор Ляшко похвалив волинську владу за посилення карантину - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.31 € 33.04
Віктор Ляшко похвалив волинську владу за посилення карантину

У Ковельському та Володимир-Волинському районах дотримуються жорстких вимог.

Фото Суспільного.

Віктор Ляшко похвалив волинську владу за посилення карантину

У зв’язку із зростанням кількості захворювань на COVID-19 за останній тиждень Волинська та Донецька області скасували раніше запроваджені заходи щодо послаблення карантину

«Посилення карантину в регіонах, де погіршилась епідемічна ситуація, демонструє відповідальність місцевої влади», – заявив Головний державний санітарний лікар України Віктор Ляшко, коментуючи дії двох регіонів. Про це передає сайт Міністерства охорони здоров'я.

«Ми бачимо, що запроваджений адаптивний карантин працює. В областях, у яких складна епідемічна ситуація, не послаблювалися карантинні заходи. А ті, в кого є невідповідність критеріям, приймають рішення про посилення. Це демонструє відповідальність місцевих органів влади», - наголосив заступник Міністра охорони здоров’я - Головний державний санітарний лікар України Віктор Ляшко. 

«Ми бачимо, що запроваджений адаптивний карантин працює», - наголосив Ляшко.

У Ковельському та Володимир-Волинському районах Волинської області, у зв’язку із складною епідемічною ситуацією, зберігається дотримання вимог жорсткого карантину без жодних послаблень. 
Також в цих районах заборонені зупинки міжміського та міжобласного транспорту, який курсує транзитом, закриті залізничні вокзали для посадки та висадки пасажирів.Зокрема, місто Київ та Житомирська область прийняла рішення не запроваджувати послаблення карантину, які передбачені з 5 та 10 червня. Це означає, що у цих регіонах призупинено відкриття закладів харчування, а також інших закладів, які надають послуги із розміщення (хостели, санаторії, будинки відпочинку). 

Нагадуємо, що у Чернівецькій, Рівненській та Львівській областях не було запроваджено жодних послаблень карантинних заходів.