Приміщення Любешівської райради зачинили на карантин - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.11 € 33.17
Приміщення Любешівської райради зачинили на карантин

На дистанційну роботу перейшли чимало структур, які мали кабінети у будівлі органу місцевого самоврядування.

Фото з сайту Любешівської РДА.

Приміщення Любешівської райради зачинили на карантин

Вхід у споруду заборонений до 12 червня включно, бо у трьох працівників РДА виявили COVID-19.

Рішення «зачинитися» прийняли члени Любешівської місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій у зв’язку з епідемічною ситуацією в районі. Засідання комісії відбулося 9 червня, інформує сайт місцевої райдержадміністрації.

З 03 по 09 червня COVID-19 зареєстровано у 4 жителів Любешівського району, з них - 3 працівники районної державної адміністрації. Очікуються результати аналізів щодо інших осіб.

Комісією прийняті такі рішення:

1. Любешівській районній раді - власнику адмінприміщення, вжити заходів щодо закриття приміщення на карантин до 12 червня 2020 року

2. Усім керівникам установ, організацій, які здійснюють свою діяльність в адмінприміщенні: Любешівській районній раді, Любешівській райдержадміністрації, Любешівській селищній раді, управлінню соціального захисту райдержадміністрації, Любешівському районному сектору управління державної міграційної служби України у Волинській області, відділу у Любешівському районі Міжрайонного управління у Камінь-Каширському та Любешівському районах Головного управління Держгеокадастру у Волинській області, управлінню державної казначейської служби України у Любешівському районі Волинської області, комунальному підприємству «Архітектурно-планувальне бюро», ТзОВ «Волинська друкарня» доручено вжити заходів щодо організації роботи установ до 12 червня 2020 року на дистанційній або іншій формі роботи.

3. Любешівській селищній раді рекомендовано забезпечити роботу КП «Любешівський ринок» з дотриманням вимог постанови Головного санітарного лікаря України від 06.06.2020 року №34.

Нагадаємо: з 03 по 09 червня COVID-19 зареєстровано у 4 жителів Любешівського району, з них - 3 працівники районної державної адміністрації. Очікуються результати аналізів щодо інших осіб.