Родичі жертв коронавірусу в Італії подали скарги до прокуратури - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.17 € 33.35
Родичі жертв коронавірусу в Італії подали скарги до прокуратури

Люди підозрюють, що не все було зроблено належно для порятунку їх рідних.

Фото slovoidilo.ua.

Родичі жертв коронавірусу в Італії подали скарги до прокуратури

Звернулися, прагнучи встановити відповідальних за велику кількість жертв

П'ятдесят родичів жертв коронавірусу в Італії в середу подали офіційні скарги до прокуратури міста Бергамо, прагнучи встановити відповідальних за велику кількість жертв коронавірусу. Про це повідомляє «Європейська правда» з посиланням на The Local. 

«Ми не хочемо помсти, ми хочемо справедливості», - прокоментував 31-річний Стефано Фуско, чий дідусь помер від вірусу в будинку для літніх людей в березні. Фуско створив групу в Facebook, щоб спілкуватися з іншими людьми, які потрапили в подібну ситуацію. 

За офіційними даними, які багато експертів називають заниженими, під час епідемії від коронавірусу в Італії загинули понад 34 тисячі осіб. 

Скарги були подані в прокуратуру міста Бергамо в Ломбардії - районі, який найбільше постраждав від пандемії, і «став символом цієї трагедії», сказав Фуско. Водночас скарги подали громадяни з цілої країни. 

Прокурори Бергамо проводять широкомасштабне розслідування кризи в галузі охорони здоров'я. Місцеві родини звинувачують владу в запізнілому створення «червоної зони», а також в багаторічних скороченнях фінансування системи охорони здоров'я в Ломбардії.

Місцеві родини звинувачують владу в запізнілому створення «червоної зони», а також в багаторічних скороченнях фінансування системи охорони здоров'я в Ломбардії.

Ще 150 скарг перебувають у процесі підготовки. Прокурори у Бергамо, за даними джерел, планують допитати як свідків прем'єр-міністра Джузеппе Конте, а також міністрів охорони здоров'я та внутрішніх справ Роберто Сперансу та Лукіана Ламоргезе. 

Нагадаємо, вибіркове тестування жителів провінції Бергамо на антитіла до коронавірусу показало позитивний результат у 57% протестованих.