Зеленський привітав жителів Маріуполя з Днем звільнення від проросійських терористів - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.21 € 33.12
Зеленський привітав жителів Маріуполя з Днем звільнення від проросійських терористів

Наше місто!

Фото Begemot.media

Зеленський привітав жителів Маріуполя з Днем звільнення від проросійських терористів

Вже минуло шість років, як з міста прогнали російських окупантів

Президент України Володимир Зеленський привітав жителів Маріуполя з Днем звільнення від проросійських терористів.

Привітання оприлюднено у Telegram-каналі глави держави, інформує УНІАН.

«Шість років з того історичного дня, коли Маріуполь було звільнено від окупантів і над містом знову замайорів український прапор. Цей день є наочним доказом простої істини: коли ми, українці, об’єднані, для нас не існує нічого неможливого», - зазначив він.

Шість років з того історичного дня, коли Маріуполь було звільнено від окупантів і над містом знову замайорів український прапор.

Він зауважив, що українці пишаються Маріуполем.

«Пишаємося нашими захисниками, пишаємося маріупольцями – працьовитими та мужніми людьми», - сказав Зеленський.

Він також подякував всім, хто у 2014 році звільняв місто.

«Ми зробимо все, щоб одного дня довгоочікуваний мир та синьо-жовтий прапор були в кожному українському місті й селищі на сході України та в Криму», - наголосив президент.

Нагадаємо, спецоперація українських військових із визволення Маріуполя розпочалася 13 червня. У ній брали участь 150 бійців спецбатальйону «Азов», 2-ї роти спецбатальйону «Дніпро», 2-ї роти Національної гвардії та спецназ МВС. Блокпости на в’їздах до міста контролювали військові, допомога надходила також від членів «Правого сектору» та місцевих активістів. Для блокування району проведення спецоперації було залучено близько 500 військовослужбовців ЗСУ та НГ.