Курси НБУ $ 36.57 € 37.28
Зеленський закликав дивитися фільм «Земляни» (Відео)

Волинь-нова

Зеленський закликав дивитися фільм «Земляни» (Відео)

Президент виконав вимогу терориста

«Фильм «Земляне» 2005 года смотреть всем», – сказав Володимир Зеленський у відеозверненні на своїй сторінці у фейсбуці. Після цього терорист випустив трьох заручників.

Про звільнення перших трьох заручників повідомив заступник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко.

У соцмережі він написав: «Тільки що перший заступник глави Національної поліції Євген Коваль домововся з Максимом Кривошем про звільнення перших трьох заручників!

«Фильм «Земляне» 2005 года смотреть всем», - сказав Володимир Зеленський у відеозверненні.

Це жінка похилого віку, підліток та молода дівчина».

Нагадаємо, «Земляни» (Earthlings) – американський документальний фільм, який розповідає про проблему експлуатації тварин людьми для одомашнення, розваг, наукових досліджень або з метою виробництва одягу і їжі. Режисером фільму виступив зоозахисник Шон Монсон, закадровий текст прочитаний Хоакіном Феніксом (зірка фільму «Джокер»), продюсером стрічки стала актриса Меггі Кью, а музикант Мобі став автором саундтреку. Усі є веган-активістами. Також фільм порушує теми расизму, сексизму, видової дискримінації і прав тварин, демонструючи кадри, отримані за допомогою прихованої камери з зоомагазинів, «щенячих ферм», притулків для бездомних тварин, птахофабрик, боєнь, місць вичинки і продажу шкіри та хутра, спортивних і розважальних заходів і дослідницьких лабораторій. Кадри з фільму демонструють, як людина почала домінувати над іншими живими істотами і яких страждань ті зазнають. Прем'єра «Землян» відбулася на фестивалі Artivist Film Festival в 2005 році, де фільм виграв нагороду в категорії «Кращий документальний фільм».

«Земляни»: фільм, який терорист із Луцька хоче, щоб його розрекламували:

Як розгорталися події: 

Telegram Channel