Нововолинський музей здобув грант - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.71 € 33.08
Нововолинський музей здобув грант

Меморандум про співпрацю підписано!

Фото зі сторінки Ірини Костюк у Facebook.

Нововолинський музей здобув грант

Заклад підписав меморандум про співпрацю із проектом «Музей відкрито на ремонт»

Про це повідомила директор Нововолинського міського історичного музею Ірина Костюк на своїй сторінці у Facebook.

«Попередньо, нас одних із Волинської області відібрали для участі у проекті, ну а вчора Нововолинський міський історичний музей підписав меморандум про співпрацю із проектом «Музей відкрито на ремонт». Ця угода надала нам перспективи популяризації, презентації себе на всеукраїнському рівні, долучення до великої асоціації музеїв України. А ще, це переймання досвіду у спеціалістів. Сьогодні було озвучено багато ідей, сплановані шляхи їх реалізації, намічені плани на майбутнє», – йдеться у дописі.

Ця угода надала нам перспективи популяризації, презентації себе на всеукраїнському рівні, долучення до великої асоціації музеїв України.  

«Музей відкрито на ремонт» – це довготривалий проект підтримки регіональних музеїв, що почався у 2016 році в музеях Донецької та Луганської областей. Протягом кількох років у 31 музеї східного регіону України було проведено: 4 освітньо-методичних воркшопи «Сучасні методи роботи музею»; 6 кураторських виставок сучасного мистецтва; 6 дослідницьких проектів про локальну історію та 10 виставкових проектів «Жовта лінія», які були направлені на актуалізацію та популяризацію теми збереження об'єктів історико-культурної спадщини, починаючи з кінця ХІХ ст і до сучасності.

Проєкт реалізують за підтримки  Українського культурного фонду.