Герой-рятувальник: маневичанин витяг з води 10-річного хлопчика - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.17 € 34.12
Герой-рятувальник: маневичанин витяг з води 10-річного хлопчика

Аби врятувати дитину Юрій Шинкарук одягненим стрибнув у воду та витягнув хлопця.

Фото Суспільне.Волинь.

Герой-рятувальник: маневичанин витяг з води 10-річного хлопчика

На початку червня у селищі Маневичі на ставу «Заходи» ледь не загинув 10-річний хлопчик. Його врятував місцевий житель Юрій Шинкарук. Рятувальника подали для визначення лауреатів щорічної Всеукраїнської акції «Герой-рятувальник року»

Як розповіла керівниця відділу волинських рятувальників Ірина Варварук, із початку року на волинських водоймах загинули 34 людини, із них 4 — дітей. Лише за липень втопилося 10 волинян. 9 людей врятували, серед них 3 дітей, - каже Ірина Варварук, пише Суспільне.

Рятувальники не рекомендують купатися у місцях, що не визначені органами місцевого самоврядування. У ставку, на якому сталася пригода купатися заборонено, - каже Ірина Варварук.

Аби врятувати дитину Юрій Шинкарук одягненим стрибнув у воду та витягнув хлопця.

Того дня двоє товаришів Юрій Шинкарук та Максим Шиполік ловили рибу на ставку. Побачили, що діти стрибали з пірса в воду. Один із хлопців почав кричати та махати руками. Топився, - розповідають чоловіки. Аби врятувати дитину Юрій Шинкарук одягненим стрибнув у воду та витягнув хлопця. Надав першу медичну допомогу. Опісля хлопчик пішов додому, каже Юрій Шинкарук. Рятівник додає: дітей, які приходять сюди плавати чи рибалити бачить щодня. Не оминає цього місця, зі слів Юрія, і хлопчик, якого врятували чоловіки.

Про врятованого хлопця сусіди розповідають, що він дуже швидкий. «Хазяїн хороший, бо поки мати йде на ягоди, то він вже відро назбирав», - каже сусід Володимир Гордін.

Волинського рятувальника Юрія Шинкарука подали для визначення лауреатів щорічної Всеукраїнської акції «Герой-рятувальник року» та номінуватимуть на премію «Людина року Волинського краю».