Курси НБУ $ 36.57 € 37.42
Не витримав знущань командирів: снайпер бойовиків здався українським військовим

Щоб боротися із дезертирством, збройні формування РФ сформували цілі «загороджувальні загони».

Фото unn.com.ua.

Не витримав знущань командирів: снайпер бойовиків здався українським військовим

Ворог тепер віддає накази знищувати потенційних дезертирів

Українські військові затримали снайпера бойовиків так званої «ЛНР», який вирішив добровільно здатися Збройним Силам України, повідомив прес-центр операції Об’єднаних сил.

У підрозділах бойовиків ватажки втрачають контроль над особовим складом, і щоразу частіше трапляються випадки вживання алкоголю та наркотиків, самогубств та дезертирства особового складу.

«Сьогодні підрозділи об’єднаних сил затримали стрільця-снайпера, у якого було виявлено військовий квиток так званої «ЛНР», невелику суму коштів в російських рублях та знеболювальний медичний препарат наркотичної дії. Затриманий зізнався, що не витримав свавілля та знущань від ватажків, які командують окупаційними підрозділами і добровільно вирішив здатися Збройним силам України», – сказано в повідомленні.

У штабі операції Об’єднаних сил уточнили, що зараз снайпером бойовиків займаються компетентні органи.

Також штаб, посилаючись на інформацію розвідки, повідомив, що в підрозділах бойовиків ватажки втрачають контроль над особовим складом, і щоразу частіше трапляються випадки вживання алкоголю та наркотиків, самогубств та дезертирства особового складу. Щоб боротися із цим, збройні формування РФ, як стверджується в повідомленні, сформували цілі «загороджувальні загони».

«На своїх медійних ресурсах окупанти «з гіркотою в серці» повідомляють, що їхнє командування тепер віддає накази знищувати потенційних дезертирів. Біля населеного пункту Луганське снайпер ворога застрелив свого ж колегу за самовільне залишення місця служби», – повідомила українська розвідка.

Нагадаємо, бойовики на Донбасі за добу жодного разу не вистрілили в бік українських захисників.

Telegram Channel