Громаді на Волині не вистачає державної субвенції на ремонт водонапірної башти - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.38 € 33.78
Громаді на Волині не вистачає державної субвенції на ремонт водонапірної башти

В ОТГ на Волині працюють над вирішенням проблем, які важливі для громади.

Фото: Сошичненська ОТГ.

Громаді на Волині не вистачає державної субвенції на ремонт водонапірної башти

Якщо бюджетних коштів недостатньо, то треба шукати додаткові джерела фінансування

Вчора очільниця Сошичненської об’єднаної територіальної громади Камінь-Каширського району Світлана Сидорук разом з директором опорного навчального закладу села Карасин, головою постійної комісії з гуманітарних питань Дрипою Віталієм зустрілися з начальником відділу освіти Віктором Пасем по питанню ремонту водонапірної башти, яка обслуговує всі соціальні заклади села Карасин, перебуває на балансі відділу освіти.

Розпорядник коштів (відділ освіти) для виконання цих робіт отримав цільову субвенцію для фінансування ремонтних робіт в сумі 100 тисяч з обласного бюджету.

Розпорядник коштів (відділ освіти) для виконання цих робіт отримав цільову субвенцію для фінансування ремонтних робіт в сумі 100 тисяч з обласного бюджету. Коштів недостатньо, тому шукали шляхи спільного вирішення цієї проблеми. І додаткові джерела фінансування потрібно знайти. Про це інформує Сошичненська ОТГ на своїй сторінці у фейсбуці.