Третю добу розшукують 91-річного грибника - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.37 € 33.68
Третю добу розшукують 91-річного грибника

Територія лісів в Закарпатті велика, тому можна людину шукати місяцями й не знайти.

Хати в долині гір, неподалік села Лазещина в Рахівському районі Закарпатської області (Україна), 7 вересня 2019 р.

Фото Немеш Янош / УНІАН

Третю добу розшукують 91-річного грибника

Третю добу розшукують 91-річного грибника в Хустському районі. Про це розповів начальник гірської пошукової рятувальної частини Закарпаття Олександр Гуляк

За його словами, рятувальники почали шукати чоловіка у понеділок, 26 жовтня. Сам пенсіонер з дому пішов в суботу, 24 жовтня, у невідомому напрямку, пише Суспільне.

«Нема інформації, куди він пішов. Тобто є село, звідки він вийшов, — розповів Олександр Гуляк. — Ми знайшли в понеділок його відро без грибів. Тобто знайшли відерце. Рідні впізнали, що це його речі, бо там були деякі речі в відрі, не буду казати, які саме. Але ми не знаємо, куди він пішов».

Територія лісів в Закарпатті велика, тому можна людину шукати місяцями й не знайти.

Як сказав рятувальник, територія лісів в Закарпатті велика, тому можна людину шукати місяцями й не знайти. Найчастіше грибники губляться в Мукачівському, Ужгородському, Березнянському, Іршавському районах.

За словами Олександра Гуляка, від початку цього року рятувальники на пошуки виїжджали 234 рази. За цей час знайшли 248 людей, 8-ро заблукалих – загинули.

Нагадаємо, чоловік 1930 року народження 24 жовтня пішов у ліс по гриби в село Нижнє Селище Хустського району та не повернувся додому.