Курси НБУ $ 38.97 € 42.45
За «Волинь» гратиме співвітчизник Мбаппе та Грізманна

Справжній козак!

Фото ФК "Волинь".

Чемпіонат України з футболу, Перша ліга. 8-й тур. «Альянс» (Липова Долина, Сумщина) — ​«Волинь» (Луцьк) — ​0:2 (0:1 — ​Ігор Сікорський, 45+2 хв.; 0:2 — ​Іван Цюпа, 59 хв.)

На виїзді лучани переграли новачка Першої ліги — ​«Альянс» із Липової Долини.

Рахунок на компенсованих хвилинах першого тайму відкрив Ігор Сікорський. Для нещодавнього новачка «Волині» це вже четвертий гол (і перший, забитий з гри).

Після перерви перевагу гостей подвоїв Іван Цюпа.

Чемпіонат України з футболу, Перша ліга. 8-й тур. «Миколаїв» (Миколаїв) — ​«Верес» (Рівне) — ​0:0

Чемпіонат України з футболу, Перша ліга. 9-й тур. «Волинь» (Луцьк) — ​«Полісся» (Житомир) — ​1:0 (Богдан Оринчак, 72 хв.).

Другу поспіль перемогу «Волинь» здобула над ще одним новачком Першої ліги — ​житомирським «Поліссям».

Єдиний гол у матчі на рахунку Богдана Оринчака, так само нещодавнього новачка команди Василя Сачка.

Цікаво, що для «Полісся» ця поразка стала дебютною в першості.

Також у поєдинку із житомирянами за «Волинь» дебютував справжнісінький француз — ​на поле вийшов 30-річний Рюльє Джуліан Кейта, про підписання контракту з яким клуб оголосив буквально за кілька днів до цього поєдинку.

Ці дві перемоги дали змогу «Волині» набрати 15 очок й піднятися із сьомого місця відразу в трійку лідерів.

Чемпіонат України з футболу, Перша ліга. 9-й тур. «Верес» (Рівне) — ​«Агробізнес» (Волочиськ) — ​2:0 (1:0 — ​Михайло Шестаков, 22 хв.; 2:0 — ​Михайло Шестаков, 33 хв.)

Результати 7 туру в Українській Прем’єр-лізі: «Шахтар» — ​«Ворскла» — ​1:1; «Динамо» — ​ФК «Олександрія» — ​1:0; «Олімпік» — ​«Десна» — ​0:2; ФК «Львів» — ​СК «Дніпро‑1» — ​1:3; «Інгулець» — ​ФК «Маріуполь» — ​1:1; «Колос» — ​«Минай» — ​2:2; «Зоря» — ​«Рух» — ​4:0.

Передрук або відтворення у будь-якій формі цього матеріалу без письмової згоди volyn.com.ua заборонено.