У Волинській інфекційній більше не можуть приймати хворих, яким потрібен кисень: всі ліжка зайняті - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.30 € 34.40
У Волинській інфекційній більше не можуть приймати хворих, яким потрібен кисень: всі ліжка зайняті

В інфекційній лікарні місць немає.

Фото – ІА Волиньпост.

У Волинській інфекційній більше не можуть приймати хворих, яким потрібен кисень: всі ліжка зайняті

По деяких точках – по двоє пацієнтів. Місць зовсім немає

У Волинській обласній інфекційній лікарні зайнято усі ліжка з доступом до кисню. При цьому доступ до деяких точок, розрахованих на одного хворого, тут дають двом пацієнтам.

Про це «Першому» розповіла тимчасова виконувачка обов’язків директора закладу Галина Морочковська.

Нагадаємо, в ковідному шпиталі у Боголюбах зайняті усі ліжка з доступом до кисню. Хворих там просять або стати в чергу на госпіталізацію, або звертатись в районні лікарні.

«У нас напружена ситуація з кисневими точками. Вільних місць немає зовсім», - сказала лікарка.

Наразі є 15 кисневих точок і 10 кисневих концентраторів (це пристрої, які виробляють кисень).

 У лікарні 108 пацієнтів з коронавірусом. 

 

«По деяких точках – двоє пацієнтів. Зробили так, щоб більше людей отримали кисень. Така ситуація вже днів 10», - пояснила Галина Морочковська. Нових хворих тут, як і в обласній лікарні, приймають лише, якщо когось виписали і з’явились місця.

 

 

«Киснево залежних хворих ми не можемо прийняти більше. Бо покласти і не дати кисень – не маємо права. Стараємось прийняти всіх, а тих, хто на кисні, просимо відвезти в Боголюби, Луцьку районну, Ківерцівську лікарні. В кожному районі є якісь умови, щоб надавати кисень», - сказала очільниця інфекційної лікарні.

Наразі, за її словами, в закладі 108 пацієнтів з коронавірусом. В лікарні хочуть зробити додатково 80 кисневих точок, але поки документація перебуває на експертизі.

«Ми дуже залежні від рішення в Києві, а поки працюємо з тим, що є», - пояснює Галина Морочковська.

Нагадаємо, У Волинській обллікарні також зайняті всі місця для хворих з коронавірусом. Туди пацієнтів кладуть згідно черги

Джерело: Перший