11-річна дівчинка під час прогулянки проковтнула цвях - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.76 € 33.41
11-річна дівчинка під час прогулянки проковтнула цвях

У лікарні кажуть, що хірургічне втручання пройшло без ускладнень.

Фото Львівський Охматдит.

11-річна дівчинка під час прогулянки проковтнула цвях

Інцидент трапився у Львівській області

Школярка під час прогулянки з подругами проковтнула канцелярський цвях, який застряг у бронхах. Сьогодні вночі, 21 листопада, хірурги Львівської обласної дитячої лікарні «Охматдит» її терміново оперували, передає УНІАН.

«Дівчатка жартували, поки одна з них випадкового не вдихнула канцелярський цвях. Дівчинка почала кашляти, батьки відвезли її в найближчу лікарню, проте там їй не змогли допомогти», - йдеться в повідомлення лікарні «Охматдит» в соцмережі.

Це було дуже ювелірне втручання, адже діаметр трахеї дитини всього 8 мм і працювати там щипцями непросто, завжди є ризик профузної кровотечі, що означає смерть дитини. Але лікарям все вдалося без найменших ускладнень

Тому маленьку пацієнтку швидкої з Ходорівської міської лікарні госпіталізували до Львова. Дитині зробили рентген-знімок і слова пацієнтки про чужорідне тіло в бронхах підтвердилися — на знімку чітко видно цвях.

«Це було дуже ювелірне втручання, адже діаметр трахеї дитини всього 8 мм і працювати там щипцями непросто, завжди є ризик профузної кровотечі, що означає смерть дитини. Але лікарям все вдалося без найменших ускладнень», - розповіли в «Охматдиті».

Читайте також: Дитина наступила на цвях і – потрапила в реанімацію з небезпечною хворобою.

Дівчинку оперували під наркозом спеціальними щипцями під оптичним контролем.

«З правого проміжного бронха дитини ми дістали канцелярський цвях з пластмасовою частиною і вістрям. Це було непросто, адже пластмасова частина цвяха повністю перекрила бронх так, що нижня частка правої легені майже не функціонувала», — розповів лікар Олександр Колодій, який рятував дитину.

Дівчинка вже сьогодні поїхала додому.