Коронавірус може викликати проблеми з ерекцією у чоловіків, – лікар - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.05 € 31.85
Коронавірус може викликати проблеми з ерекцією у чоловіків, – лікар

Еректильну дисфункцію спричиняє порушення припливу крові до статевого органа.

Фото PxHere.

Коронавірус може викликати проблеми з ерекцією у чоловіків, – лікар

Проблему досліджують науковці

Увага світу зараз прикута до вакцини проти коронавірусу та її побічних ефектів. Однак, фахівці в Італії та у США зараз б'ють на сполох з іншого приводу, а саме - можливої еректильної дисфункції як одного із довгострокових наслідків COVID-19. Про це пише DW.

Дослідження, проведене в Італії, вказує на те, що еректильна дисфункція у чоловіків може бути як фактором ризику, так і можливим наслідком хвороби.

Зазначається, що американська лікарка Дена Грейсон днями в ефірі телеканалу NBCLX заявила, що існує дедалі більше причин вважати, що викликана новим вірусом хвороба справді може спричиняти довгострокові проблеми з потенцією.

Дослідження, проведене в Італії, вказує на те, що еректильна дисфункція у чоловіків може бути як фактором ризику, так і можливим наслідком хвороби. Автор дослідження, професор ендокринології та медичної сексології в університеті Тор Вергата у Римі Еманнуеле Джаніні заявив, що чоловіки, що у минулому вже стикались із проблемами з потенцією, можуть бути більш схильними до розвитку пневмонії унаслідок COVID-19.

Читайте також: Психологиня дала пораду волинянкам, як вмовити сексуального партнера на карколомний експеримент.

Італійський учений підкреслює, що «еректильна дисфункція є маркером ризику розвитку пневмонії від коронавірусу. Однак вона не обов'язково збільшує ризик зараження цієї інфекцією. Потрібні додаткові дослідження».

Еректильну дисфункцію спричиняє порушення припливу крові до статевого органа. Причини можуть бути складні та різноманітні, як фізіологічні, так і психологічні. Проблеми зі серцево-судинною, нервовою та ендокринною системами можуть викликати еректильну дисфункцію та впливати на потенцію, йдеться у повідомленні.