На Іваничівщині чоловік відпрацює 200 годин громадських робіт за крадіжку - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.86 € 31.70
На Іваничівщині чоловік відпрацює 200 годин громадських робіт за крадіжку

Також чоловіку доведеться сплатити в дохід держави 1307 гривень судових витрат з проведення товарознавчої експертизи.

Фото pixabay.com.

На Іваничівщині чоловік відпрацює 200 годин громадських робіт за крадіжку

Злодій поласився на чужу металеву огорожу

На Іваничівщині чоловік викрав металеву сітку, яка слугувала огорожею біля житлового будинку. Тепер крадію доведеться за свій вчинок розплатитися – відпрацювати 200 годин громадських робіт. Про це йдеться у вироку Іваничівського районного суду, інформує інтернет-видання «Буг».

Уродженець села Жашковичі Іваничівського району в період часу з 20-го по 22-ге березня викрав в одному із господарств 32 метри металевої сітки, котра слугувала огорожею. Її вартість, відповідно до висновку товарознавчої експертизи, становила 696 гривень.

Під час судового засідання, чоловік свою вину в інкримінованому йому злочині визнав повністю. А також розповів, що повертався з лісу з дровами й біля одного з будинків, побачив металеву сітку, яку погрузив на віз та завіз до себе додому. Частково встановив сітку біля свого житлового будинку з господарськими будівлями, однак згодом приїхали працівники поліції та вилучили її.

Повертався з лісу з дровами й біля одного з будинків, побачив металеву сітку, яку погрузив на віз та завіз до себе додому.

Обвинувачений запевнив, що щиро розкаявся у вчиненому злочині й просив суворо його не карати.

До слова, сітка повернута власникам.

Врешті, суд визнав крадія винним у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст. 185 КК України та призначив йому покарання у виді 200 годин громадських робіт.

Також чоловіку доведеться сплатити в дохід держави 1307 гривень судових витрат з проведення товарознавчої експертизи.