Волинянин до смерті побив товариша: зловмисник проведе за ґратами 7 років - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.91 € 31.78
Волинянин до смерті побив товариша: зловмисник проведе за ґратами 7 років

Тривають слідчі дії.

Фото Pixabay.

Волинянин до смерті побив товариша: зловмисник проведе за ґратами 7 років

Злочин стався на Ратнівщині

За наполегливої позиції прокурорів Ратнівського відділу Ковельської місцевої прокуратури 38-річний волинянин, який до смерті побив знайомого, втрапив за ґрати на 7 років.

Уночі 21 січня 2017 року під час конфлікту житель села Язавні Ратнівського району жорстоко побив співпляшника – і той помер.

Прокурори оскаржили цей вирок в апеляційному порядку, наполягаючи на тому, що йдеться про умисне заподіяння тілесних ушкоджень, які спричинили смерть, та на суворішому покаранні для обвинуваченого.

Читайте також: Українець прив’язав до дерева знайомого та залишив помирати.

Суд першої інстанції визнав дії зловмисника вбивством через необережність (ч.1 ст. 119 КК України) та призначив йому покарання у виді чотирьох років та двох місяців позбавлення волі.

Прокурори оскаржили цей вирок в апеляційному порядку, наполягаючи на тому, що йдеться про умисне заподіяння тілесних ушкоджень, які спричинили смерть (ч.2 ст. 121 КК України), та на суворішому покаранні для обвинуваченого.

Суд апеляційної інстанції повернув кримінальне провадження на новий судовий розгляд, Ратнівський районний суд пристав на позицію обвинувачів – і тепер волинянину доведеться відповідати за скоєне, сім років відбуваючи
покарання за ґратами.

Джерело: Пресслужба прокуратури Волинської області