Курси НБУ $ 41.82 € 48.98
Погода на неділю, 24 січня: на Волині трохи дощитиме

Отакої!

Фото russian.china.org.cn

Погода на неділю, 24 січня: на Волині трохи дощитиме

Відзначається день пам’яті преподобного Феодосія Великого

Якою буде погода на Волині завтра:

24 січня синоптики прогнозують у Луцьку хмарну погоду. Вночі без опадів, вдень невеликий дощ. Вночі та вранці на дорогах ожеледиця. Видимість 1-3 км. Вітер південний, 7-12 м/с. Температура вночі 0-2º тепла , вдень 3-5º тепла.

Хмарно буде і на теренах Волинської області. Вночі місцями невеликий дощ, вдень невеликий дощ, місцями помірний. Вночі та вранці на дорогах місцями ожеледиця. Видимість 1-3 км. Вітер південний 7-12 м/с. Температура вночі від 2º морозу до 3º тепла, вдень 2-7º тепла.

Найтепліше 24 січня було у 1990-му році – плюс 8,5 градуса, найхолодніше – у 2000-му році – мінус 21,2 градуса.

Народний прогноз погоди:

24 січня відзначається день пам’яті преподобного Феодосія Великого. У народі цей день називався «Феодосієве тепло». Зазвичай цього дня насправді була тепла погода, але люди побоювалися такого тепла і говорили: «Бійся весни у січні», хоча тепла погода передвіщала ранню і теплу весну. Якщо на Феодосія була відлига, то готувались до затяжної весни.

Прогноз погоди на післязавтра:

25 січня також буде хмарно. Вночі невеликий дощ з переходом у сніг, вдень сніг та мокрий сніг, місцями значний сніг, подекуди хуртовина. На дорогах ожеледиця. Вітер південно-східний, 7-12 м/с., місцями пориви 15-20 м/с. Температура протягом доби від 3º морозу до 2º тепла.

 

 

Реклама Google

Нагадаємо, що волинським рибалкам розповіли, як не вляпатися в ополонку.

 


Передрук або відтворення у будь-якій формі цього матеріалу без письмової згоди volyn.com.ua заборонено.

Telegram Channel