Стало відомо, що нардепи від «Слуги народу» подарували Зеленському на день народження - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.86 € 31.70
Стало відомо, що нардепи від «Слуги народу» подарували Зеленському на день народження

Зеленському - 43.

Фото Гордон.

Стало відомо, що нардепи від «Слуги народу» подарували Зеленському на день народження

Президент України Володимир Зеленський отримав як подарунок від нардепів від «Слуги народу» книгу «Україна – козацька держава». У мережі її ціна варіюється від кількох тисяч гривень до 120 тис. грн.

Книгу президенту вручили під час засідання фракції 25 січня. Подарунком займався голова фракції Давид Арахамія. Водночас нардепи не знають, яке саме видання було придбано, адже вартість цієї книги варіюється. Як зазначає «Бабель», у мережі її можна придбати як за кілька тисяч гривень, так і «президентське видання» за 100 тис. грн і навіть 120 тис. грн.

У мережі її можна придбати як за кілька тисяч гривень, так і «президентське видання» за 100 тис. грн і навіть 120 тис. грн.

«Україна – козацька держава» – це книга подарункового формату, випущена 2004 року. Її автором указано українського історика і мистецтвознавця Володимира Недяка. До книги увійшло понад 5000 фотографій різних культурних об'єктів українських козаків, які збирали в музеях і приватних колекціях низки країн.

25 січня Зеленський відсвяткував свій день народження. Йому виповнилося 43 роки.

Читайте також Названо націю, яка найчастіше у світі напивається.
 

Джерело: Гордон.