Рятувальники Іваничівщини 2 години витягали зі снігової пастки авто батька з трьома дітьми (Відео) - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.19 € 32.29
Рятувальники Іваничівщини 2 години витягали зі снігової пастки авто батька з трьома дітьми (Відео)

Бійці ДСНС переносили у свою машину хлопчиків віком 11 місяців, 2 роки, а також дівчинку віком 4 роки.

Фото ДСНС у Волинській області.

Рятувальники Іваничівщини 2 години витягали зі снігової пастки авто батька з трьома дітьми (Відео)

Додому сім'ю привезли на пожежній машині

12 лютого рятувальники 18-ї Державної пожежно-рятувальної частини смт Іванич врятували зі снігової пастки сім'ю: батьків та трьох малолітніх дітей (хлопчиків віком 11 місяців, 2 роки, а також дівчинку віком 4 роки). Про це інформує представник управління ДСНС України у Волинській області. Їх авто застрягло на дорозі між селами Старий Порицьк та Риковичі, а згодом заглох двигун.

Їх авто застрягло на дорозі між селами Старий Порицьк та Риковичі, а згодом заглох двигун.

 

 Рятувальники отримали повідомлення о 18:56, аварійно-рятувальні роботи з порятунку діток та їх батьків тривали понад 2 години - бійці #ДСНС доставили сім'ю в смт Іваничі на пожежному автомобілі.

Загалом за добу рятувальники Волинської області здійснили 45 виїздів для надання допомоги водіям та пасажирам транспортних засобів, які опинилися у складних ситуаціях на засніжених автодорогах. Вивільнено із заметів 90 транспортних засобів, надано допомогу 194 громадянам, в тому числі 3-м дітям.

Читайте також: На Волині капітан поліції Василь врятував від замерзання діда Василя

За добу до АРР залучались 111 рятувальників, 36 одиниць техніки ДСНС.