На реконструкцію приймального відділення у Ковельській лікарні бракує грошей - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.19 € 32.29
На реконструкцію приймального відділення у Ковельській лікарні бракує грошей

Ковельського МТМО сподівається на фінансову підтримку як обласної, так і міської влади.

Фото Ковельське МТМО.

На реконструкцію приймального відділення у Ковельській лікарні бракує грошей

Наразі роботи виконуються згідно графіків. Уже освоєно 8 мільйонів гривень з державної казни та 1 мільйон – з міської. Однак цього замало

Про це повідомив генеральний директор Ковельського МТМО Валентин Вітер під час візиту в лікарню представників обласної та міської влади, зокрема, голови Волинської облдержадміністрації Юрія Погуляйка та міського голови Ігоря Чайки.

 

 

Аби роботи й надалі продовжувались у такому ж оперативному темпі та завершилися вчасно, необхідно ще чимало коштів.

Аби роботи й надалі продовжувались у такому ж оперативному темпі та завершилися вчасно, необхідно ще чимало коштів. Тож адміністрація Ковельського МТМО сподівається на фінансову підтримку як обласної, так і міської влади.

Тим часом на сьогоднішній день провели перепланування існуючих приміщень та збудували новий двоповерховий корпус, виконали ряд внутрішніх робіт. Облаштовується в’їзд для транспорту невідкладної медичної допомоги. Нове просторе і комфортне приміщення дасть змогу значно поліпшити умови надання медичних послуг пацієнтам.

Читайте також Волинянці вирізали з кишечника «мігруючий» камінь, який мучив жінку 10 років (Фото)​.

Джерело: Ковельське МТМО.