Коли Рівненщина потрапить до «червоної» зони - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.76 € 33.49
Коли Рівненщина потрапить до «червоної» зони

За останній тиждень лабораторії області суттєво наростили кількість тестувань.

Фото із сайту radiotrek.rv.ua.

Коли Рівненщина потрапить до «червоної» зони

Протягом кількох наступних днів повторно розглянеться віднесення регіону до іншого рівня епідемнебезпеки

Рівень госпіталізацій хворих із підозрою на захворювання у Рівненській області щоденно зростає та становить на сьогодні 76,5 на 100 тис. населення, що перевищує граничний показник (60,0), пише Радіо Трек.

Усі доручення Державної комісії  з ТЕБ та НС чітко виконуються, зокрема щодо збільшення охоплення населення тестуванням,  розширення ліжкового фонду.

Рівненська область перебуває у «помаранчевій» епідемічній зоні.

За останній тиждень лабораторії області суттєво наростили кількість тестувань. Щодоби спеціалісти  проводять 4-5 тис. досліджень проти 2-3 тис. на минулому тижні.

Триває робота над розширенням ліжкового фонду. За тиждень місць в медзакладах, що лікують ковід-пацієнтів зросла від 1909 до 2078.

Разом з тим, вчора голова ОДА Віталій Коваль офіційно звернувся з ініціативою проведення позачергового засідання Державної комісії ТЕБ і НС.

Читайте також: Волинь критично наблизилася до «червоної» зони

За результатами спостереження за розвитком епідемічного процесу на території області протягом кількох наступних днів Державною комісією буде повторно розглянуто питання віднесення регіону до того чи іншого рівня епідемнебезпеки.

Таким чином, на сьогодні Рівненська область перебуває у «помаранчевій» епідемічній зоні.

Наразі ситуація перебуває під контролем обласної влади. Проте вкотре закликаємо усіх мешканців області бути свідомими і дотримуватися карантинних заходів. Вірус посилюється і щодня фіксують високі показники нових інфікувань. 

Особлива подяка медикам, які щодня перебувають на передовій боротьби із коронавірусом і ризикують власним життям, щоб рятувати людей, - звернувся до жителів області перший заступник голови ОДА Сергій Подолін.

Сергій Подолін закликав перевізників і бізнес працювати за правилами «помаранчевої» зони. За цим стежитимуть поліція та керівники територіальних громад. Дотримуючись протиепідемічних заходів, разом зможемо втримати епідемічну ситуацію в області.