Мешканка Володимира шокована: невідомий переліз через паркан і запломбував їй газ - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.73 € 33.28
Мешканка Володимира шокована: невідомий переліз через паркан і запломбував їй газ

Постраждала встигла сфотографувати автівку.

Фото: Olga Kalishenko.

Мешканка Володимира шокована: невідомий переліз через паркан і запломбував їй газ

Жінку спантеличило, що чоловік після пояснень про витік газу почав утікати

«Люди, крик серця. Сьогодні (2 квітня) близько 14:00 до нас через городи та квітник, через огорожу переліз якийсь чоловік та запломбував нам газову трубу, пояснючи, що витік газу», - написала мешканка княжого міста Olga Kalishenko в фейсбуці.

- Ми дивилися фільм і не чули, щоб вони нас гукали. На подвір'ї собаки і вони сказали, що не можуть до нас попасти вже більше тижня, хоча ми бачили неодноразово їхнє авто, вони проїжджали біля нас і бачили нас. Я їм кажу, що визву поліцію, вони сказали добре, потім щоб дала показник, і поки я пішла за телефоном і показником, почали тікати. Я встигла сфотографувати авто.

«В мене троє маленьких дітей, та мій чоловік вже 5 років на війні. За що??? Люди, боріться за себе», - закликає жінка.

- Зі мною на контакт вони не йшли. Показувати де саме витік газу не захотіли. Серед них були дві жінки, одна з них білява та два чоловіки. Я дякую нашим працівникам поліції за швидку реакцію, за те що захистили мою сім'ю. В мене троє маленьких дітей, та мій чоловік вже 5 років на війні. За що??? Люди, боріться за себе, подивіться що коїться....вони знищують нас!

Читайте також: Ледь не замерзла: горохівчанці без попередження відрізали газ (Відео)

Розповсюджуйте цей допис, щоб ваші родини та друзі змогли захистити себе та не боялися!!!! - закликає жінка.