Інфекційна лікарня – конкурент, або Чому в Луцьку створюють територіальне медичне об’єднання - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.76 € 33.49
Інфекційна лікарня – конкурент, або Чому в Луцьку створюють територіальне медичне об’єднання

Луцькі медзаклади борються за пацієнта.

Фото ІА Конкурент.

Інфекційна лікарня – конкурент, або Чому в Луцьку створюють територіальне медичне об’єднання

Боротьба за пацієнта

У місті планують створити Луцьке ТМО, яке об’єднає Луцьку міську клінічну лікарню, Луцькі центри первинної медичної допомоги, амбулаторії та ФАПи громади. Це робиться для того, аби підвищити конкурентоздатність міських медичних установ перед обласними.

Про це під час щотижневого звіту 16 квітня повідомив Луцький міський голова Ігор Поліщук, інформує ІА Волинські новини.

«Ми робимо це для того, щоб сконцентрувати потужний фінансовий ресурс і використати його для покращення матеріальної бази лікарні та для оптимізації маршруту пацієнта, щоб йому було зручно і зрозуміло, що необхідно робити в тому чи іншому випадку. Це допоможе зробити міські комунальні заклади охорони здоров’я максимально конкурентоздатними. У нас є Волинська обласна інфекційна лікарня, яка, так чи інакше, є нашим конкурентом і ведеться боротьба за пацієнта. Окрім того, Луцька районна лікарня також працює поруч із нашим містом», – зазначив Ігор Поліщук.

Створення Луцького територіального медичного об’єднання підвищить конкурентоздатність міських медустанов та спростить систему надання медичних послуг, роблячи її більш зрозумілою та доступною для пацієнтів.

Він наголосив, що створення Луцького територіального медичного об’єднання підвищить конкурентоздатність міських медустанов та спростить систему надання медичних послуг, роблячи її більш зрозумілою та доступною для пацієнтів.

Читати також: Рівненський науковець розповів, як правильно вибрати банани

Джерело: ІА Волинські новини.