«Друге місце за мелодійністю». Реакція соцмереж на виступ гурту Go_A у фіналі Євробачення - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.21 € 30.48
«Друге місце за мелодійністю». Реакція соцмереж на виступ гурту Go_A у фіналі Євробачення

Вперше в історії на сцені Євробачення прозвучала пісня, виконана виключно українською мовою.

Фото: скріншот з відео.

«Друге місце за мелодійністю». Реакція соцмереж на виступ гурту Go_A у фіналі Євробачення

Сьогодні вночі у Роттердамі відбувся гранд-фінал міжнародного пісенного конкурсу Євробачення. Перемогу здобула Італія, а український гурт Go_A з піснею Шум посіла п’яте місце

Соцмережі переповнені схвальними відгуками та привітаннями на адресу виконавців із України. Вперше в історії на сцені Євробачення прозвучала пісня, виконана виключно українською мовою.

Вперше в історії на сцені Євробачення прозвучала пісня, виконана виключно українською мовою.

Професійне журі із 39 країн-учасниць оцінило пісню Шум у 97 балів, тоді як глядачі віддали представникам України 267 балів. Так, за результатами глядацьких голосів, фольк-гурт посів друге місце.

НВ зібрав реакцію соцмереж на виступ Go_A та інших учасників Євробачення 2021.

«Гурт Go_A — крутий виступ та гідний результат на «Євробаченні». Чудова промоція України у світі. Чудова пісня з присмаком душі нашої країни».

«У фіналі Євробачення Україна отримала 97 балів від журі та 267 балів від телеглядачів. Так, Україна посіла 5 місце за загальними підсумками та друге місце за результатом вибору глядачів. Дякумо Go-A Band за неймовірний драв та енергетику! «

«Позиціонуйся, або помри» - правило важливе не лише в бізнесі, але й культурі. Щоб знайти своє місце у сучасному світі важливо не загубити себе, не втратити своєї унікальності.

«Українська мова, багата етнічна культура - це наша унікальність, наша можливість бути виразними на мозаїці світової культури. Дякую Go-A Band за те, що так гарно прошуміли на Євробаченні».