У Благодатному відкрили новий ЦНАП - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.20 € 30.49
У Благодатному відкрили новий ЦНАП

Ремонт приміщення провели за кошти місцевого бюджету.

Фото зі сторінки Ігоря Гузя у Facebook.

У Благодатному відкрили новий ЦНАП

Це спільний проект Нововолинської міської ради та представників Програми «U-LEAD з Європою»

Майже 5 тисяч населення селища Благодатне, а також навколишніх сіл, які восени 2020 року приєдналися до Нововолинська й утворили єдину міську громаду, відтепер зможуть скористатися послугами Центру надання адміністративних послуг – структурного підрозділу Нововолинського ЦНАПу, що урочисто відкрили учора в приміщенні селищної ради, повідомив народний депутат України Ігор Гузь.

Це спільний проект Нововолинської міської ради та представників Програми «U-LEAD з Європою». З місцевого бюджету виділили кошти на капремонт частини приміщення, а фізичне (вся комп’ютерна техніка, меблі, сейфи, столи, стільці) та інституційне створення (у тому числі навчання персоналу) ЦНАПу – це результат роботи українських і шведських експертів. І в 2021 році відкриття цієї установи – це друга масштабна подія в Благодатному. Адже кілька місяців тому у селищі відкрили найдорожчу амбулаторію сімейної медицини в області.

З місцевого бюджету виділили кошти на капремонт частини приміщення, а фізичне (вся комп’ютерна техніка, меблі, сейфи, столи, стільці) та інституційне створення (у тому числі навчання персоналу) ЦНАПу – це результат роботи українських і шведських експертів.

На заході були присутні народний депутат України Ігор Гузь, Нововолинський міський голова Карпус Борис, голова Володимир-Волинської райради Віктор Хиць, Юрій Сиротюк - депутат Волинської обласної ради, нинішня староста Благодатного Олена Леоненко та селищний голова 2015-2020 років Олександр Топорівський, а також старости приєднаних до Нововолинська сіл та місцеві жителі.

Із держбюджету 418 тис. грн спрямують для продовження облаштування майданчика біля ліцею № 9 у Благодатному. У перспективі там має бути ще й баскетбольна площадка. На вулиці Миру, 8 встановлять дитячо-спортивний майданчик за 100 тис. грн, орієнтовно до осені.

Читайте також: У Нововолинську створять патрульну службу

У ЦНАПі проводитимуть виїзні прийоми Головне управління пенсійного фонду в області та Володимир-Волинський міський центр безоплатної вторинної правової допомоги. Їхні спеціалісти у визначені дні консультуватимуть жителів селища з профільних питань.