У Волинській обласній лікарні створять центр трансплантації - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.21 € 30.48
У Волинській обласній лікарні створять центр трансплантації

Прийняли рішення про співпрацю між медзакладами Волині та Києва для обміну досвідом та виконання операцій.

Фото voladm.gov.ua.

У Волинській обласній лікарні створять центр трансплантації

Про розбудову цієї системи в медицині краю йшлося з нагоди візиту столичних спеціалістів. Є також рішення про співпрацю між Київською та Волинською обласними лікарнями

Розбудову системи трансплантації Волинської області обговорив голова облдержадміністрації Юрій Погуляйко із провідними спеціалістами-трансплантологами Київської обласної клінічної лікарні Михайлом Загрійчуком та Миколою Поляковим під час робочої зустрічі за участі керівника Волинської обласної клінічної лікарні Олександра Дударя, що відбулась 22 вересня 2021 року, йдеться на сайті Волинської облдержадміністрації.

Зокрема, у Волинській області планують на базі обласної клінічної лікарні створити центр трансплантації.

Зокрема, у Волинській області планують на базі обласної клінічної лікарні створити центр трансплантації.

Тож за ініціативи голови ОДА Юрія Погуляйка провідні спеціалісти-трансплантологи Михайло Загрійчук та Микола Поляков відвідали Волинську обласну лікарню, де оглянули її потужності, поспілкувались із колективом та провели консультації з пацієнтами, котрі потребують трансплантації.

До слова, таку зустріч організували уже не вперше. Таким чином в області налагоджують співпрацю, аби розбудовувати систему трансплантації.

Так, за результатами проведеної роботи прийняли рішення про співпрацю між Київською та Волинською обласними лікарнями для обміну досвідом та виконання операцій з трансплантації жителям Волині як на базі Волинської обласної клінічної лікарні, так і на базі Київської.

Читайте також: У Волинській обласній лікарні займуться трансплантацією органів