У 14 окремій механізованій бригаді імені князя Романа Великого вчилися діяти за стандартами НАТО - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.42 € 30.68
У 14 окремій механізованій бригаді імені князя Романа Великого вчилися діяти за стандартами НАТО

Успішно завершили курс підготовки і сфотографувалися на згадку про зустріч.

Фото: 14 окрема механізована бригада імені князя Романа Великого.

У 14 окремій механізованій бригаді імені князя Романа Великого вчилися діяти за стандартами НАТО

Провели навчання для офіцерів

Офіцери 14 окремої механізованої бригади імені князя Романа Великого у взаємодії з військовослужбовцями Lithuanian-Polish-Ukrainian Brigade успішно завершили курс підготовки з MDMP, вивчення процесу прийняття рішень за стандартами НАТО, та тренування в управлінні підлеглими підрозділами в ході застосування за призначенням. Про це пресслужба 14 ОМБ повідомляє у фейсбуці.

Крім того, враховуючи неабиякий бойовий досвід, здобутий за роки захисту України від збройної агресії РФ, офіцери нашої Князівської бригади мали можливість порівняти способи та методи планування застосування підрозділів в Збройних Силах України та в арміях країн НАТО.

Офіцери нашої Князівської бригади мали можливість порівняти способи та методи планування застосування підрозділів в Збройних Силах України та в арміях країн НАТО.

На завершення навчань тимчасово виконуючому обов’язки командира 14 омбр імені князя Романа Великого підполковнику Дмитру Устілку було презентовано довідник MDMP українською мовою, а офіцери нашої Князівської бригади отримали відповідні сертифікати.

Читайте також: