В окупованому Донецьку зірку імені Мірчі Луческу біля «Донбас Арени» залили голубою фарбою (Фото) - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.27 € 30.61
В окупованому Донецьку зірку імені Мірчі Луческу біля «Донбас Арени» залили голубою фарбою (Фото)

Ото вже сволота!

Фото facebook.com/typycal.donetsk

В окупованому Донецьку зірку імені Мірчі Луческу біля «Донбас Арени» залили голубою фарбою (Фото)

Дикуни примітивно мстяться фахівцю, який вивів команду з їхнього міста в люди...

На алеї слави біля стадіону «Донбас Арена» в Донецьку осквернили зірку, присвячену головному тренеру «Динамо» Київ Мірчі Луческу.

Про це повідомляється на сторінці Типовий Донецьк у Facebook, інформує УНІАН.

Зірку імені Луческу залили блакитною фарбою.

Зірку імені Луческу залили блакитною фарбою. Через це насилу можна прочитати напис «Мірча Луческу. Головний тренер».

«Пару днів тому зірка Мірчі на алеї слави біля «Донбас Арени» була повністю залита синьою фарбою (в кольорах «Динамо»), майже приховавши ім'я власника. Акція явно стала відповіддю на недавні слова румуна, який послав всіх, кому не подобається його поведінка, в Донецьк, до зірки. Адже давно відомо, що вболівальники «Шахтаря» не прощають зради, якою став перехід багаторічного тренера клубу в стан головного суперника», - розповів підписник сторінки.

Інші зірки на алеї слави не постраждали.

Відзначимо, що кілька днів тому після поразки в Суперкубку України Луческу проігнорував коридор пошани з гравців «Шахтаря», а потім, коментуючи свій вчинок, сказав:

«Я в своєму віці вже не проходжу через коридори, які роблять діти. Я невразливий до стріл, які запускають в мене. Хто пускає стріли на мою адресу - може поїхати в Донецьк подивитися алею зірок, музей «Шахтаря»».

Читайте також: Спортсмени з Троянівки виявилися найсильнішими.