У волинській школі оригінально відзначили День захисників і захисниць України (Фото, відео) - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.20 € 30.49
У волинській школі оригінально відзначили День захисників і захисниць України (Фото, відео)

Боротьба була запеклою!

Фото volyn.com.ua.

У волинській школі оригінально відзначили День захисників і захисниць України (Фото, відео)

У Старочарторийському ліцеї І-ІІІ ступенів відбулася урочиста лінійка та спортивні змагання

Кожного року 14 жовтня у навчальному закладі проходить конкурс «Джура». Як зазначила директорка школи Оксана Брик, на початку заходу учні кожного класу виголошували свій девіз і марширували.

– Це всеукраїнська дитячо-юнацька військово-патріотична гра. Вона стартує з представлення команд, які потім борються за перемогу у спортивних змаганнях. Далі діти конкурують на рівні ОТГ, – розповіла Оксана Сергіївна.

Виголошувати власні гімни дуже весело, а змагання додають адреналіну та відволікають від важких занять.

Школярі кажуть, що такі заходи їм до вподоби, мовляв, виголошувати власні гімни дуже весело, а змагання додають адреналіну та відволікають від важких занять. Команду 11 класу цьогоріч очолював учень Михайло Мороз. За словами хлопця, керує групою не вперше. Вважає, що такі заходи важливі, бо підіймають серед молоді український дух.

Нагадаємо, на Волині більше нема Старого Чорторийська.

За спортивну частину урочистостей відповідав вчитель фізкультури Володимир Кузьмич. Він каже, що змагання цьогоріч відкривали п'ятикласники. 

– Конкурс мав прохойти з більшим розмахом, але через пандемію довелося скоротити програму. Діти конкурували у бігу з перешкодами, а от перетягування канату довелося скасувати, – розповів вихователь.

Читайте також: У День захисника військові провідали діток, чиї батьки віддали життя за Україну (Фото).

 
 

 

 


Передрук або відтворення у будь-якій формі цього матеріалу без письмової згоди volyn.com.ua заборонено.