Нововолинському поліцейському, який зупинив п’яного прокурора, «світить» 5 років - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.10 € 30.58
Нововолинському поліцейському, який зупинив п’яного прокурора, «світить» 5 років

Притягнути поліцейського до відповідальності вимагають власники будинку, навколо якого бігав прокурор.

Фото bug.org.ua.

Нововолинському поліцейському, який зупинив п’яного прокурора, «світить» 5 років

Після того, як поліцейські увійшли на чуже подвір’я і спробували вкотре вмовити чиновника пройти тест на алкоголь, той сів у машину і почав тікати від переслідування

Поліцейському з Нововолинська, який зупинив працівника прокуратури з ознаками алкогольного сп’яніння, загрожує 5 років ув’язнення. Правоохоронця звинувачують у незаконному проникненні на приватну територію.

Про це йдеться у сюжеті телеканалу ICTV, пише «Буг».

Затриманий прокурор відмовився проходити тест на алкоголь, натомість почав тікати від правоохоронця і заховався на подвір’ї своїх родичів, за ним туди подалися і правоохоронці.

«Люди побачили, що він був п’яний. Сів в автомобіль і попрямував», – розповідає поліцейський Віктор Циплаков.

«Стаття передбачає відповідальність за проникнення в житло. Я не проникав ні в яке житло, а переслідував суспільно-небезпечну особу», – каже поліцейський.  

Після того, як поліцейські увійшли на подвір’я і спробували вкотре вмовити чоловіка пройти тест на алкоголь, той сів у машину і почав тікати від переслідування вузькими вулицями Нововолинська.

Притягнути поліцейського до відповідальності вимагають власники будинку, навколо якого бігав прокурор. Тож тепер чоловікові загрожує до 5 років позбавлення волі.

Щодо прокурора, то його звільнили з посади відразу ж після інциденту, однак, він поновився через суд. Щобільше – домігся виплати компенсації від держави за вимушений прогул розміром 65 000 гривень.

Керівництво прокуратури заявляє, що таким кадрам у правоохоронній структурі не місце, однак, звільнити його допоки не вдається. 

«Ми очікуємо рішення суду апеляційної інстанції. Лише після того, як воно буде ухвалене, атестаційна комісія зможе приймати рішення про можливість його роботи у новій прокуратурі», – зазначила речниця Волинської обласної прокуратури Наталія Мурахевич.

Читайте також:Чоловік загиблої на зйомках в Америці Гатчінс уперше прокоментував інцидент і виклав її світлину із сином