Курси НБУ $ 36.36 € 39.82
Операцію зупинило вище воєнно-політичне керівництво: оприлюднили нові документи про «вагнергейт»

Нові документи ГУР щодо «вагнергейту».

Фото 5 канал.

Операцію зупинило вище воєнно-політичне керівництво: оприлюднили нові документи про «вагнергейт»

Яніна Соколова каже, що документи підкинули на флешці під її робочий офіс кілька днів тому

Нові документи ГУР, яких не було навіть у Bellingcat. Папери з подробицями спецоперації із затримання бойовиків «Вагнера» оприлюднила журналістка Яніна Соколова, пише 5 канал. Спочатку – на своєму Youtube-каналі, згодом – у Facebook.

Каже: документи підкинули на флешці під її робочий офіс кілька днів тому. І вони – справжні. Перед публікацією на них тільки затерли позивні учасників спецоперації з боку України – для їхньої безпеки.

Згідно з документами, операція мала назву «Авеню» й обійшлася українському бюджету у більш ніж 700 тисяч гривень. Бойовиків виманили з Росії під приводом захоплення нафтових родовищ на території Венесуели.

А ще «Вагнер» – лакмус того, хто саме сидить на Банковій. І чому ми це допустили...

Крім 33 найманців, літак з якими мали під вигаданим приводом посадити в Україні, розвідка вийшла ще на 103 бойовиків, причетних до військових злочинів.

«З вуст перших осіб держави в очі суспільству з екранів ТБ. Плівки вербування. Повна картина зриву. Зрештою визнання Президентом, мол «ну да била, але нас обманув Олександр». Далі торги з журналістами «Белінгкет», як на базарі. Коли випускати, може не треба зараз, давайте «після свят». Паралелельно тиск з боку опозиції щодо вагнеру у стінах ВР. Збір ТСК під головуванням провладної Безуглої. Смішні, процензуровані висновки ТСК, мовляв «ніхто нє віноват», від яких соромно навіть самій головуючій Безуглій. Паніка в Офісі Президента. Тиск на ексголову ГУР і учасників спецоперації з боку СБУ. Ніч придумавання версій кого ж зробити цапом відбувайлом аби відвернути увагу від Єрмака», – сказала Соколова.

Читайте також: Монобільшості більше не існує: оприлюднено листування «слуг» (фото).

«На документах ми затерли позивні учасників спецоперації з боку України. Не знаємо хто ці люди. Але зробили це в цілях їхньої подальшої безпеки. Опублікованих нижче документів ви не бачили ніде. Вони публікуються вперше. Наші спецслужби круті. А ще «Вагнер» – лакмус того, хто саме сидить на Банковій. І чому ми це допустили...», – розповіла про документи Соколова.

 

 

 

 

 

 

 

 

Telegram Channel