Курси НБУ $ 36.69 € 39.54
Військовий волинської бригади здолав 270 кілометрів за 27 годин (Фото)

Далі в Миколи Лугового період відновлення і нові забіги.

Фото з фейсбуку.

Військовий волинської бригади здолав 270 кілометрів за 27 годин (Фото)

Військовослужбовец 14-ї бригади успішно завершив свій ультрамарафон на честь 7-ї річниці створення військової частини, яку відзначатимуть 10 грудня

Військовослужбовець 14 окремої механізованої бригади, що дислокується у Володимирі-Волинському, Микола Луговий 27 листопада завершив ультрамарафон довжиною у 270 кілометрів.

Про це повідомили у фейсбуці на сторінці 14-ї омбр.

– Сьогодні о 19:30 наш побратим Микола Луговий фінішував біля парку Слов'янський у Володимирі-Волинському, звідки стартував напередодні. Відстань у 270 км, з Володимира-Волинського до Львова і в зворотному напрямку, воїн-спортсмен здолав за 27 годин, хоча попередньо планував значно більший час, – йдеться в дописі.

Микола біг безперервно, адже зупинки, за словами хлопця, погано вплинули би на м’язи, і бігти тоді важче.

Микола біг безперервно, адже зупинки, за словами хлопця, погано вплинули би на м’язи, і бігти тоді важче.

Військові медики, які супроводжували спортсмена в дорозі, кажуть, що ніяких проблем зі здоров’ям у нього не виникало. На фініші Микола, ясна річ, був втомлений, але щасливий.

 – Я це зробив! Щасливий, що вдалося втілити свій задум! – наголосив наш побратим. - Дякую всім, хто в мене вірив, і хто підтримував мене! Попереду чимало планів і кілометрів, тож ще побігаємо!, – зазначив військовослужбовець.

– Далі в Миколи Лугового період відновлення і нові забіги. Про нові рекорди воїна Князівської бригади обов’язково повідомимо. Надзвичайно пишаємося побратимом!, – додали у бригаді.

Читайте також: Українка Олена Жук рятує Карпатське море (Фото)

 

 

 

 

Telegram Channel