Курси НБУ $ 29.25 € 30.84
Подружню пару з Волині зі золотим весіллям привітав міський голова

Волинь-нова

Подружню пару з Волині зі золотим весіллям привітав міський голова

8 січня міський голова Володимира Ігор Пальонка завітав до родини Юрія та Лариси Коркуленко, аби привітати подружжя із золотим весіллям. На весільний рушник володимирчани стали 50 років тому саме у різдвяні свята

Доля звела майбутнє подружжя Коркуленків іще в студентські роки у Києві, де обоє навчились. Кажуть, що познайомились на танцях, після чого довгий час не бачились, а коли знову зустрілись, то зрозуміли, що більше розлучатись не хочуть. І навіть через 50 років спільного життя ювіляри змогли зберегти свої щирі почуття і взаємну повагу. До Володимира  родина переїхала 46 років тому, коли Юрія Петровича направили служити до місцевої військової частини. Відтоді місто на Волині для родини військовослужбовців стало по-справжньому рідним, адже тут народились та виросли обоє їхніх синів, які також пішли по стопах батька. 

Ви є справжнім прикладом для наслідування молодими поколіннями, які повинні бачити, що міцна сім’я є запорукою і міцної громади.

«Треба у Бога заслужити, аби дожити у парі до таких років. Щиро вас із цим вітаю. Ви є справжнім прикладом для наслідування молодими поколіннями, які повинні бачити, що міцна сім’я є запорукою і міцної громади. Бажаю вам ще багато років спільного життя при здоров’ї, нехай діти та онуки вас тішать, а кожен день приносить лише хороші миті», – зазначив міський голова Ігор Пальонка, вітаючи «ювілейну» подружню пару .

 

Джерело: Володимир. Офіційна сторінка міста
Telegram Channel