Курси НБУ $ 29.25 € 30.92
Оце сила! США таємно готують елітний спецзагін українців для удару по зубах Путіну

База нібито знаходиться на таємному об'єкті на південному заході США (Фото ілюстративне).

Фото Слово і діло.

Оце сила! США таємно готують елітний спецзагін українців для удару по зубах Путіну

Навчання українських військових відбувається на секретній базі США, пишуть ЗМІ

Центральне розвідувальне управління проводить секретну програму інтенсивного навчання у США для елітних українських сил спеціальних операцій. Про це виданню Yahoo News на умовах анонімності розповіли колишні співробітники розвідки та національної безпеки.

«Сили, підготовлені ЦРУ, незабаром можуть відіграти вирішальну роль на східному кордоні України, куди стягуються російські війська».

За їхньою інформацією, навчання почалися ще 2015 року, а після приходу до влади Джо Байдена програму було розширено. Крім того, вони зазначили, що з початку війни на Донбасі підрозділи ЦРУ відвідували прифронтові зони та консультували своїх колег на місцях.

Вони наголосили, що база знаходиться на таємному об'єкті на південному заході США. На цій базі українських військових навчають розвідувальних методик, поводженню з вогнепальною зброєю, маскуванню, навігації.

Також повідомляється, що «сили, підготовлені ЦРУ, незабаром можуть відіграти вирішальну роль на східному кордоні України, куди стягуються російські війська».

Читайте також: Українська поліція викликала на допит ветерана «Азову» на вимогу окупантів​.

Telegram Channel