Курси НБУ $ 29.25 € 30.92
Смітник та наркопритон: мер Володимира говоритиме про недобудовану казарму у військовому містечку в Міноборони

Це місце так і залишилося притулком для наркоманських компаній.

Фото bug.org.ua.

Смітник та наркопритон: мер Володимира говоритиме про недобудовану казарму у військовому містечку в Міноборони

За словами Пальонки, він наголошував муніципальній варті та службі військового правопорядку, щоб під час патрулювання звертали увагу на те, що відбувається у недобудованому гуртожитку

Ні звернення депутатів, ні місцевих жителів не зрушує з місця ситуацію недобудованої казарми на вулиці Поліської січі у Володимирі, в якій часті гості підлітки та наркомани.

Як повідомив міський голова Ігор Пальонка на брифінгу 18-го січня, місце оглядали представники Оперативного командування «Захід» та начальник квартирно-експлуаційного відділу Володимира, передає видання «Буг».

Вони спільними зусиллями почистили територію від сміття та залатали огорожу. Проте місце так і залишилося притулком для наркоманських компаній.

«Ситуація складна, адже на будівництво даної території порушили кримінальну справу. Сьогодні не відомо, хто відповідає за цю територію», – повідомив мер і додав, що підійме це питання під час зустрічі з Міністром оборони в Києві.

«Ситуація складна, адже на будівництво даної території порушили кримінальну справу. Сьогодні не відомо, хто відповідає за цю територію», – повідомив мер.

Мер запевнив, що .підійме це питання під час зустрічі з Міністром оборони в Києві.

Читайте також: Коли в маршрутках Володимира впроваджать е-квиток

Telegram Channel