Курси НБУ $ 41.49 € 45.19
Вакарчук зворушливо згадав про Скрябіна і розповів, як переніс смерть музиканта

Святослав Вакарчук згадав про Кузьму.

Фото Главком.

Вакарчук зворушливо згадав про Скрябіна і розповів, як переніс смерть музиканта

Вакарчук поділився, що добре пам'ятає день загибелі Андрія Кузьменка, 2 лютого 2015 року

Фронтмен гурту «Океан Ельзи» Святослав Вакарчук поділився зворушливими спогадами того дня, коли дізнався про смерть Кузьми Скрябіна.

Про це він написав на своїй сторінці уВін приїхав з Києва до Львова, до своїх батьків, і коли зранку увімкнув телефон, то не міг повірити, що Кузьми більше немає. Вакарчук поділився, що не відразу повірив у смерть Скрябіна, вона стала для нього шокуючою і довго не міг усвідомити все.

«Добре пам’ятаю той день. Я приїхав до батьків у Львів і, прокинувшись, увімкнув телефон, одразу побачивши новину про Кузьму. В першу секунду не повірив. Перепитував у своїх знайомих, які мали б точно знати, чи це правда. Коли отримав відповідь, то ніяк не міг у це повірити», – йдеться у пості.

Також співак розповів, що на початку свого шляху гурт «Скрябін» був для «Океану Ельзи» прикладом.

«Дуже багато його пісень у мене асоціюються з початком Океану Ельзи, тому що вони тоді були прикладом для нас. Пам’ятаю пісню «Птахи» – я слухав її і думав як вона цікаво зроблена. Пам'ятаю як вони виступали на фестивалі з нами: ми тільки-тільки починали, а вони вже були зірками. Одним словом, є дуже багато спогадів», – згадує Вакарчук.

Нагадаємо, сім років тому в автокатастрофі загинув український музикант, лідер гурту «Скрябін» Андрій Кузьменко (Кузьма).

Реклама Google

Джерело: Главком
Telegram Channel