Курси НБУ $ 29.25 € 30.40
На ведучу та команду українського каналу напали в Берліні: поліція була бездіяльною

Фото з інстаграму Наталії Мосейчук.

На ведучу та команду українського каналу напали в Берліні: поліція була бездіяльною

У Берліні напали на команду українського каналу та його ведучу Наталію Мосейчук. Поліція не зупинила напад

У Берліні напали на журналістку й ведучу Наталію Мосейчук. На той час вона знімала сюжет з командою каналу.

Про це написав у фейсбуці  громадський активіст Олександр Снідалов із посиланням на журналістку Наталію Фібріґ.ю

За словами Снідалова, напад стався у парку Трептовер. Там Наталія Мосейчук разом зі знімальною групою каналу знімала сюжет про порушення під час заходів 9 травня.

Берлінська поліція начебто була бездіяльною та не запобігла нападу.

У цей момент на них нібито напали та побили прихильники Росії. Берлінська поліція начебто була бездіяльною та не запобігла нападу.

«Українських журналістів під час професійної діяльності побили в Берліні рашисти. Поліція Берліну була поруч і не змогла цьому запобігти», – повідомив активіст.

Олександр Снідалов закликав виходити на вулиці й протестувати проти німецької влади.

Нагадаємо, напередодні Дня пам'яті та примирення у Берліні заборонили використовувати українську символіку, українські пісні й марші. Під заборону потрапили також символіка СРСР, Росії та тимчасово окупованих територій Донбасу (так званих псевдореспублік «ДНР» і «ЛНР»). Дивним чином наша символіка була прирівняна до російської. Сенат німецької столиці підкреслив, що не скасовуватиме заборону на 8 і 9 травня. Прийняття рішення пояснили тим, що влада хоче уникнути провокацій у пам'ятні дні. В інші дні можна використовувати символіку України.

Посол України в Німеччині Андрій Мельник був шокований таким рішенням. Він наголошував, що це ляпас українському народу. Таке рішення берлінської влади, за його словами, розходиться із запевненням у солідарності Німеччини з Україною.

 Останні новини війни: 

Усі новини російсько-української війни – тут.

Telegram Channel