Курси НБУ $ 29.25 € 30.77
Доповідач по Україні у Європарламенті про заборону виїзду для Порошенка: це може зашкодити Україні отримати статус кандидата у члени ЄС

Петро Порошенко.

Фото Європейська солідарність.

Доповідач по Україні у Європарламенті про заборону виїзду для Порошенка: це може зашкодити Україні отримати статус кандидата у члени ЄС

Депутат Європейського парламенту від Німеччини, член комітету Європарламенту із закордонних справ та доповідач по Україні Міхаель Ґалер вважає, що заборона на виїзд для Петра Порошенка псує імідж України

 Про це він сказав у коментарі Прямому. Ґалер наголосив, що ця ситуація грає на руку тим, хто не хоче бачити Україну кандидатом у члени ЄС. «Я переконаний, що на даному етапі таких ситуацій потрібно уникати. Звісно, ці події не сприяють іміджу України за кордоном», – наголосив євродепутат.

«І поки що я можу апелювати лише до тих, хто може це зупинити і випустити його за кордон. Тож він має встигнути до вівторка на Конгрес ЄНП у Роттердамі».

«Я є одним з найсильніших друзів України. Що б не сталося, я завжди буду підтримувати вас у вашій боротьбі з агресором, а також підтримувати більше санкцій, більше зброї для вас. А також ваше бажання отримати статус кандидата в ЄС. Втім, на Заході є ті, хто вагається щодо цього, а тому шукають аргументи, чому Україна може бути не готова стати навіть кандидатом. Отже, така поведінка і така практика явно, на мою думку, безумовно допомагає цим структурам і силам всередині ЄС, які не дуже люблять Україну», – застерігає депутат Європейського парламенту.

«І поки що я можу апелювати лише до тих, хто може це зупинити і випустити його за кордон. Тож він має встигнути до вівторка на Конгрес ЄНП у Роттердамі», – наголосив євродепутат.

Як відомо, Петро Порошенко у складі делегації Верховної Ради України мав брати участь у засіданні Парламентської асамблеї НАТО у Вільнюсі. Утім, лідеру партії «Європейська Солідарність» безпідставно відмовили у виїзді з країни – попри відповідне розпорядження Голови Верховної Ради.

 

Telegram Channel