Курси НБУ $ 29.25 € 30.91
«Они такие путешественники: были в Китае, в Италии, в Париже», – росіянин хизується брату, що накрав магнітів з холодильників (Аудіо)

Шокували навіть магніти.

Фото Главком.

«Они такие путешественники: были в Китае, в Италии, в Париже», – росіянин хизується брату, що накрав магнітів з холодильників (Аудіо)

СБУ опублікувала чергове перехоплення розмови окупантів

Російські окупанти настільки дикі, що крадуть усе підряд – навіть магнітики з холодильників.

Про це повідомляє пресслужба СБУ.

Також вони заздрять тому, що до війни українці мали можливість подорожувати світом, у той час як для більшості росіян це недосяжна розкіш.

Пацаны чё только не пи*дят: пилы, всякую ху*ню, «тырчики», болгарки – всё домой.

«Я магнитики набрал. Мы когда в доме поселились, они, е*ать, такие путешественники: они были в Китае, в Италии, в Париже. До*уя, короче, где были. Они им не нужны, не понадобились, по ходу, вот я их себе взял», - розповідає російський мародер своєму брату.

Він додає, що військові РФ крадуть в Україні все, що бачать: «Пацаны чё только не пи*дят: пилы, всякую ху*ню, «тырчики», болгарки – всё домой».

Сам окупант шкодує, що забив сумку косметичними кремами, але усе «добро» згоріло разом із 10 кавомашинами, які загарбник планував переправити додому і продати.

«Рашист дуже цим переймається. Але ми б радили йому більше думати не про косметику, а про те, чи взагалі повернеться він додому. Бо мертвому ні припарка, ні жоден крем не допоможе», - наголошують в СБУ.

 Останні новини: 

Усі новини російсько-української війни – тут.

Telegram Channel