Курси НБУ $ 36.57 € 37.59
«Всі кажуть «слава ЗСУ», а як же Бог?»: звернення українського пастора-блогера наробило галасу в мережі

Звернення Олега Бокова викликало обурення користувачів соцмереж.

Фото telegraf.com.ua.

«Всі кажуть «слава ЗСУ», а як же Бог?»: звернення українського пастора-блогера наробило галасу в мережі

Українці думку пастора не розуміють та саркастично закликають його звернутися до Всевишнього, аби той швидко припинив війну в країні

Український християнський пастор-адвентист і блогер Олег Боков, який відомий своєю проукраїнською позицією, записав відеозвернення до президента України Володимира Зеленського, в якому висловився про війну в країні. Закликав не використовувати матюкливі фрази про російський воєнний корабель у вигляді агітації. А також обурився тим, що як українська влада, так і жителі країни прославляють і роблять героями лише Збройні сили, при цьому навіть не згадуючи про Бога. Слова адвентиста викликали бурхливе обговорення в мережі, передає telegraf.com.ua.

Християни, стурбовані тим, що більшість українців віддають всю славу Україні та її героям, а надію покладають лише на ЗСУ, майже нічого не лишаючи Богові.

«Мене звати Олег Боков, я пастор церкви і можливо найвпливовіший християнський блогер нашої країни. Християни, стурбовані тим, що більшість українців віддають всю славу Україні та її героям, а надію покладають лише на ЗСУ, майже нічого не лишаючи Богові. При цьому багато християн України мають глибоке переконання, що саме Бог може спинити війну в будь-який момент», — заявив він.

«Мда. Образились фундаменталісти, що українці покладають надію лише на ЗСУ, а не на Бога і ще роблять якусь агітацію з матюками», — так прокоментував відеозвернення пастора-блогера на своїй сторінці в соцмережі користувач Олександр Рудамонов.

Під публікацією українці відзначають, що позицію блогера не розуміють, мовляв, Бог не зможе в один момент припинити війну. Дехто закликає пастора звернутися до Всевишнього, аби той закликав його зупинити бойові дії в країні. А є й такі, хто наголошує, що саме бійці Збройних сил України і є Богами.

Останні новини:

Усі новини російсько-української війни – тут.

Telegram Channel