Курси НБУ $ 39.79 € 42.38
Розвідка повідомила про початок переломного моменту війни

росіяни почали розуміти, що їхня армія не така вже й сильна.

Фото: Генштаб

Розвідка повідомила про початок переломного моменту війни

«Це зовсім не друга армія світу, і навіть не четверта. І розплата прийде», – Буданов

У війні вже розпочався переломний момент, росіяни почали розуміти, що вона стосується їх, а не йде десь у світі.

Про це заявив начальник Головного управління розвідки Міноборони України генерал-майор Кирило Буданов в ефірі національного телемарафону, передає Главком. 

За словами керівника воєнної розвідки України, росіяни почали розуміти, що їхня армія не така вже й сильна, системи ППО не такі вже й хороші – і армія РФ насправді не здатна захистити тимчасово окуповану українську територію.

Розуміння, що розплата буде, приходить до людей, коли вони особисто починають бачити та відчувати, що війна – це не десь там у якійсь частині світу, а у них

«Це зовсім не друга армія світу, і навіть не четверта. І розплата прийде. Розуміння, що розплата буде, приходить до людей, коли вони особисто починають бачити та відчувати, що війна – це не десь там у якійсь частині світу, а у них. Тому переломний момент уже розпочався», – заявив начальник розвідки.

Нагадаємо, триває 183-тя доба повномасштабної війни Росії проти України. Окупанти безуспішно намагалися вести наступ на Бахмутському, Авдіївському та Слов’янському напрямках. 

Telegram Channel