Курси НБУ $ 36.46 € 39.66
У Луцьку погасили марку, присвячену українській розвідці

Волинь отримала 20 тисяч марок.

Фото Волинська ОВА.

У Луцьку погасили марку, присвячену українській розвідці

Відсьогодні на Волині можна придбати марку під назвою «Головне управління розвідки Міністерства оборони України». Це друга серія поштового випуску «Слава силам оборони та безпеки України!»

Марку ввели в обіг у річницю звільнення острова Зміїний від російських окупантів. Так, сьогодні у Луцьку відбулося її спецпогашення, інформує Волинська ОВА.

 

 «Поштові марки – це потужний інструмент, яким Україна говорить до світу, утверджує віру в перемогу, додає рішучості, а ще морально тисне на ворога, – вважає керівник Волинської дирекції «Укрпошти» Іван Люсак. – Сьогодні воєнна розвідка країни надійно стоїть на захисті нашої держави. Саме завдяки розвідданим, українські бойові підрозділи наносять удари по пунктах базування ворога. Розвідники виконали низку операцій, що завадили окупантам захопити столицю та всю країну і надалі виконують надважливі завдання».

Тираж поштової марки складає більше одного мільйону примірників. Волинь отримала 20 тисяч марок. Це складає 4 тисячі блоків. Частину коштів з продажу передадуть на благодійність.

 

 Номінал марки – F (23 грн) + 7,00 грн благодійний внесок. Кількість марок в аркуші – 5+1 купон. До марки випущено конверт «Перший день», немаркований художній конверт та художню картку.

«Кожне погашення марки показує наскільки ми є сильна нація. Сьогодні особливе погашення особливої марки, що присвячена нашим розвідникам, – сказала заступниця голови ОДА Вікторія Левчук під час погашення марки. – За цей час наша розвідка показала успішні операції, якими захоплюється весь світ. Нам є ким пишатися і це викликає гордість. Дякуємо людям, які стоять на захисті кожного з нас».

Telegram Channel