Курси НБУ $ 36.35 € 39.72
Серце зупинялося кілька разів: куля влучила в легені 14-річного підлітка

Дмитра врятували Ангели в білих халатах.

Фото – Перше медичне об’єднання Львова.

Серце зупинялося кілька разів: куля влучила в легені 14-річного підлітка

Юнака врятували у Першому медичному об’єднанні Львова

Вогнепальне поранення 14-річний львів’янин Дмитро отримав у гостях в однокласника. У того вдома була батькова помпова рушниця. Підлітки вирішили роздивитися зброю і та ненароком вистрілила.

Куля влучила прямо в грудну клітку Дмитра. Пробила ділянку від ключиці до верхівки правої легені. Юнак втратив 2 літри крові. Показники тиску критично впали. У швидкій серце Дмитра кілька разів зупиняється.

У такому критичному стані хлопця доправляють до Лікарні Св. Миколая, інформує Перше медичне об’єднання Львова.

Часу для порятунку – обмаль. А стан хлопця настільки важкий, що не дозволяє везти його в операційну. Тож лікарі блискавично ухвалюють рішення оперувати просто в реанімації і об’єднують зусилля. Разом працюють провідні спеціалісти одразу з двох медзакладів Першого медоб’єднання Львова. Зокрема, Галина Курило – хірург з дитячої лікарні та Юрій Король – торакальний хірург Лікарні Святого Пантелеймона.

Всю ніч лікарі намагаються виборити у смерті юне життя. Хірурги зупиняють критичну кровотечу.

Відрізають розірвану кулею частину правої легені та видаляють осколки з решти органу. Водночас анестезіологи переливають кров. Спільними зусиллями лікарям таки вдається стабілізувати стан Дмитра. Наступні три тижні він пробуде в реанімації під наглядом спеціалістів відділення анестезіології та інтенсивної терапії.

Коли загроза життю минає, хлопця переводять у відділення хірургії. Аби видалити з рани мертві тканини та дрібні осколки кулі, юнака ще кілька разів оперують. Загалом наші хірурги провели чотири оперативні втручання.

 Дмитро зі своїми рятівниками. Фото – Перше медичне об’єднання Львова.
Дмитро зі своїми рятівниками. Фото – Перше медичне об’єднання Львова.

 Нині Дмитро проходить реабілітацію. З нашими фізичними терапевтами відновлює праву руку, яка після поранення майже не функціонувала. До підлітка повертаються сили, а рана в грудній клітці швидко загоюється.

Дмитро мріє повернутися до спорту. 

Читайте також:

= «Скандальний антивакцинатор зі Львова оголосив про відкриття «курсів для журналістів» (Відео)»;

= «Після стажування у Варшаві волинські хірурги вперше в області провели унікальні операції»;

= «Поранений захисник з Волині ступив на рідне подвір’я обома ногами».

Telegram Channel